تبلیغات
صفحه شخصی نبی الله باستان فارسانی

نظر سنجی
شما در اینترنت دنبال چه چیزی هستید؟لینک دوستان
      عدم رأی اعتماد به دکتر محمدعلی نجفی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش آن هم تنها به دلایل سیاسی، بزرگ ترین ظلم به این وزارت خانه به خصوص معلمانی است که این روزها برق امید به تحول و پیشرفت در آموزش و پرورش در چشمانشان موج می زد.
      نتایج نظرسنجی های متعدد در گوشه و کنار کشور به ویژه نظرسنجی فرهنگیان نیوز نشان از علاقه ی قاطبه ی معلمان به دکتر نجفی است. سابقه و تجربه ی موفق ایشان در وزارت آموزش و پرورش نیز بر هیچ کس پوشیده نیست. تک تک نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز در این چند روز اخیر شاهد موج حمایت معلمان سراسر کشور در روزنامه ها، نشریات، پیامک ها و... در حمایت از این فرد لایق بوده اند. حال، سوال این است که  چه دلیلی به جز مسائل سیاسی برای رأی عدم اعتماد به او وجود دارد؟
      جای بسی تأسف است که نمایندگان مجلس، آموزش نیروی انسانی را که شامل آموزش و پرورش، آموزش عالی و ورزش و جوانان بوده و مهمترین منبع سرمایه گذاری های اجتماعی روی نیروی انسانی محسوب می شوند فدای بازی های سیاسی و منافع حزبی و جناحی کردند.
      امیدواریم که رییس جمهور منتخب، از این نیروی لایق در جایی که در فراخور شأن و تخصص وی باشد استفاده نموده و اشخاصی کارآمد را جهت تصدی این وزارت خانه های کلیدی به مجلس معرفی نماید و البته نمایندگان مجلس نیز اشتباه خود را تکرار نکنند.طبقه بندی: مسائل روز معلمان،
برچسب ها: وزیر، عدم اعتماد، رآی، مجلس، آموزش و پرورش، دکترنجفی،
[ پنجشنبه 24 مرداد 1392 ] [ 21:32 ] [ نبی الله باستان فارسانی ]
درباره وبلاگ

"تارنگار بیستـــــون"
فرهنگی ، اجتماعی ، انتقادی

به منظور آگاهی دادن برای مقابله با كج فهمی، تحجر و تنگ نظری ها در جامعه نسبت به مسائل اجتماعی، آموزشی و فرهنگی در تاریخ بیستم شهریور 1384 فعالیت خود را آغاز نموده و در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی ایران نیز به ثبت رسیده است. دیدگاه های ارزنده شما می تواند مدیر وبسایت را در رسیدن به اهداف عمومی خود یاری رساند.
با سپاس فراوان
نبی الله باستان فارسانی
شماره ارسال پیامک به مدیر وبسایت:
30006721000152
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : نفر
كل نوشته ها: عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

نام کاربری :
رمز عبور :
شماره موبایل گیرنده :
متن پیامک:

تحلیل آمار سایت و وبلاگ