تبلیغات
صفحه شخصی نبی الله باستان فارسانی

نظر سنجی
شما در اینترنت دنبال چه چیزی هستید؟لینک دوستان
گزارش مصور حقوق معلم از نشست 
شورای مرکزی کانون های صنفی معلمان سراسر کشور
(31 شهریور1392 - تهران) 
حقوق معلم - اسماعیل عبدی:

جلسه ی شورای مرکزی کانون های صنفی معلمان سراسر کشور در روز یکشنبه  31 شهریور 92 به میزبانی تهران برگزار گردید.هم اکنون 10 کانون اصفهان،همدان،تهران،کردستان،گیلان،فارس،آذربایجان شرقی،یزد،کرمانشاه و خراسان رضوی عضو شورای مرکزی هستند.این شورا از بین 42 تشکل عضو شورای هماهنگی کانونهای صنفی معلمان کشور برگزیده شده و در حال حاضر ریاست این شورا اصفهان،نایب رییس همدان و دبیرخانه ی این شورا در تهران است.از 10 تشکل عضو شورا ،8 تشکل حاضر و دو تشکل فارس و یزد غایب بودند.
جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز شد و پس از آن نماینده ی کانون تهران به دوستانی که از راههای دور و نزدیک برای شرکت در نشست شورا به تهران تشریف آورده بودند خیر مقدم گفت.
برای اداره ی جلسه هیات رییسه 3 نفره از نمایندگان کانونهای اصفهان،همدان و تهران تشکیل شد.جلسه با گزارش کوتاه همکاران از کانونهای خودشان ادامه یافت و سپس از بین پیشنهادات دبیرخانه 3 مورد وارد دستور جلسه شد که عبارت بودند از: (ادامه ی مطلب را ببینید)

1-نحوه ی رفتار تشکل های صنفی معلمان کشور با وزارتخانه ی دولت تدبیر و امید
2-چگونگی دفاع عملی از همکاران صنفی در بند و دارای پرونده های مفتوح
3-روز جهانی معلم (پنجم اکتبر)

پس از آن همکاران در مورد دستورهای فوق بر اساس وقت تعیین شده از جانب هیات رییسه به بحث و تبادل نظر پرداختند. تصمیمات و مصوبات بر اساس رای نصف به علاوه ی یک اتخاذ شد. بدیهی است که مفاد مصوبات این نشست برای کانونهای عضو شورای هماهنگی لازم الاجرا می باشد.
در حین بررسی دستور نحوه ی رفتار تشکل های صنفی معلمان کشور با وزارتخانه ی دولت تدبیر و امید،
راهکارهای تشکیل تیم مذاکره کننده از جانب شورا با مقامات کشور شامل نمایندگان محترم کانونهای عضو شورای مرکزی و مبانی نظری  اتحادیه ی معلمان (تشکیل فدراسیون کانون های صنفی) و ارتباط موثر 
شورای هماهنگی کانونهای صنفی معلمان کشور ( ccitta ) با سازمان جهانی معلمان  ei  نیز بحث و تبادل نظر شد.بیانیه ی حاصل از نشست به زودی انتشار می یابد.طبقه بندی: مسائل روز معلمان،
برچسب ها: گزارش، شورای مرکزی، کانون، صنفی، ایران، معلمان، بیانیه،
دنبالک ها: حقوق معلم،
[ شنبه 6 مهر 1392 ] [ 17:55 ] [ نبی الله باستان فارسانی ]
درباره وبلاگ

"تارنگار بیستـــــون"
فرهنگی ، اجتماعی ، انتقادی

به منظور آگاهی دادن برای مقابله با كج فهمی، تحجر و تنگ نظری ها در جامعه نسبت به مسائل اجتماعی، آموزشی و فرهنگی در تاریخ بیستم شهریور 1384 فعالیت خود را آغاز نموده و در ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی ایران نیز به ثبت رسیده است. دیدگاه های ارزنده شما می تواند مدیر وبسایت را در رسیدن به اهداف عمومی خود یاری رساند.
با سپاس فراوان
نبی الله باستان فارسانی
شماره ارسال پیامک به مدیر وبسایت:
30006721000152
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : نفر
كل نوشته ها: عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

نام کاربری :
رمز عبور :
شماره موبایل گیرنده :
متن پیامک:

تحلیل آمار سایت و وبلاگ